Створити заявку на підключення

Створити заявку на підключення до інтернету можна трьома способами: 1.Зателефонувати до техпідтримки компанії Express за вказаними номерами: +380934769393; +380954769393; +380984769393; +380999213762 2.Написати листа на пошту інтернет провайдера Express support@en.net.ua. Вказати у листі ПІБ, контактний номер, точну адресу. 3.Приїхати до центрального офісу Express за адресою, м. Нікополь, вул. Шевченка 192.

Переваги кабельної мережі

Підключення до нашої кабельної мережі має низку переваг:

 • Широка територія охоплення кабельної мережі Експрес.
 • Цілодобовий постійний доступ до мережі Інтернет та локальних ресурсів.
 • Простота підключення – немає потреби в придбанні дорогого обладнання для доступу до мережі. Мережева карта є практично у кожному сучасному ПК.
 • При користуванні мережею телефон не займається.
 • Можливість обмінюватися файлами та будь-якою інформацією з іншими користувачами кабельної мережі.
 • Численні локальні ресурси кабельної мережі (Ігри, файлові архіви, mp3, відео, форум, чат)
  Простота налаштування підключення.

Телебачення та кінозал від TRINITY-TV (sweet.tv)

Відтепер всі клієнти ISP Express Nikopol мають можливість користуватися послугами інтернет-телебачення та кінозалу від TRINITY-TV або SWEET.TV на вигідних умовах у тарифах інтернет з послугою TV+Кіно! Для ознайомленя з поточними тарифами нової послуги, зайдіть у лічний кабінет.

З 01.10.2022 офіс інтернет компанії EXPRESS працює щодня з 08:00 до 19:00 без перерв та вихідних. До кінця военного стану.

Шановні клієнти! Незважаючи на військовий стан та щоденні обстріли, які завдають величезних пошкоджень нашому місту Нікополь, та найближчим селам. Наша команда працює щодня, а технічні спеціалісти іноді ризикуючи життям. Проводячи ремонтні роботи на місцях, зокрема в зоні бойових дій. Все для того, щоб, подача послуги інтернет була безперервною. Йдемо разом до перемоги!

Бізнес-клієнтам

Для бізнес-клієнтів ми пропонуємо широкий спектр послуг, пов’язаних із локальними та глобальними комп’ютерними мережами.

Наша компанія пропонує підключення до мережі інтернет із гарантованою швидкістю по виділених каналах (як правило по оптоволоконному кабелю). Таке підключення дозволяє забезпечити високошвидкісним доступом до Інтернету велику кількість одночасно працюючих комп’ютерів та іншого обладнання.

Для клієнтів – провайдерів та операторів зв’язку наша компанія пропонує крім гарантованих швидкостей також виділення блоків IP-адрес та/або організацію BGP маршрутизації.

Особливою послугою для бізнес-клієнтів є організація L2 транспорту (виділеної приватної мережі між окремими офісами/підрозділами), яку пропонує наша компанія, як на території міста і району, так і по всій Україні. Завдяки такій послузі окремі офіси або підрозділи вашої компанії можуть користуватися однією комп’ютерною мережею так, якби вони знаходилися в одному приміщенні.

Пропонуємо бізнес-клієнтам проектування локальних комп’ютерних мереж, постачання, встановлення та налаштування мережного обладнання, а також подальший супровід та обслуговування комп’ютерних мереж будь-якого рівня.

Для кожного бізнес-клієнта наша компанія індивідуально складає пакет пропозицій, намагаючись повністю забезпечити реалізацію всіх вимог і побажань клієнта. Зверніться до нас і ми з радістю обговоримо ваші потреби та наші можливості!

Серед наших бізнес-клієнтів такі заводи, як Сентравіс Продакшн Юкрейн та ВСМПО Титан Україна, банки Приватбанк, Земельний Капітал, CITYCOMMERCE BANK, транспортні компанії Нова Пошта, Міст Експрес, торгові мережі Фокстрот, Ельдорадо, а також багато інших фірм та підприємств.

Ми будемо раді бачити Вас нашим бізнес-клієнтом!

Інтернет в будинку Нікополь

Пропонуємо мешканцям приватного сектору м. Нікополь підключення до мережі інтернет по оптоволоконним лініям зв’язку!

Тариф «Оптимальний»: Швидкість до 100 Мб/с, щомісячна вартість: 220 грн.

Підключення приватних будинків виконується оптоволоконним кабелем, котрий, на противагу звичайному мідному кабелю, немає обмеження по довжині та на нього не впливають грози та молнії. Також таке підключення забезпечує високу швидкість та надійність роботи.

Підключення оптоволоконним кабелем вимагає встановлення спеціального клієнтського обладнаяя (медиаконвертор чи ONU) та спеціальних робіт для прокладки кабеля по опорах та спорудах.

Вартість підключення розраховується для кожного клієнта індивідуально в залежності від умов прокладки кабелю, кількості необхідних матеріалів та робіт. Мінімальна вартість підключення для будинків приватного сектору – 1500 грн.

До вартості підключення входять:

 • Обладнання на боці провайдера і клієнта
 • Оптоволоконний кабель
 • Кабель від медіаконвертора чи ONU до обладнання клієнта
 • Роботи з мотажу та підключення оптоволоконного кабелю
 • Налаштування програмного забезпечення

Можливе встановлення роутера, що дозволяє використовувати одночасно декілька клієнстких пристроїв. Вартість роутера залежить від його моделі та обговорюється при замовленні підключення.

Для підключення до мережі інтернет необхідно залишити заявку у нас в офісі чи по телефону. Срок підключення залежить від складності робіт, погодних умов та обговорюється окремо. Оплата за підключення та аванс абонентної плати – при підключенні.

Послуга надається на підстві “Публічної угоди на надання телекомунікаційних послуг”, ознайомитись з яким можна у відповідному розділі сайту.

Інтернет в селах

Пропонуємо мешканцям сел Нікопольського району підключення до мережі інтернет по оптоволоконним лініям! Таке підключення гарантує стабільний високошвидкісний та безперебійний доступ до ресурсів мережі Інтернет.

Тариф «Домашній 100»: Швидкість до 100 Мб/с, щомісячна вартість: 250 грн.

Підключення будинуів виконується оптоволоконним кабелем, котрий, на відміну від витої пари немає обмежень по довжині і на нього не впливають грози та блискавки. Також таке підключення забеспечує високу шіидкість та надійність роботи.

Таке підключення вимагає встановлення спеціального клієнтського обладнання (ONT(ONU) чи медіаконвертора) та робіт по прокладанню кабеля по опорах та будівлях.

Вартість підключення – від 1500 грн. і залежить від точки підключення.

У вартість підключення входить:

Обладнання на боці провайдера та клієнта (медиаконвертер чи ONT(ONU))
Оптоволоконний кабель
Кабель UTP (вита пара) від обладнання до комп’ютера чи роутера клієнта.
Роботы по монтажу та підключенню оптоволоконного кабеля.
Налаштування.

Зараз є можливість підключення до мережі сел Нікопольського рійону:

Олексіївка
Капулівка
Першотравневе
Старозаводське
Південне
Чкалово
Кам’янське
Західне
Придніпровське

Можливе встановлення роутера, що дозволяє використовувати одночасно декілька клієнстких пристроїв. Вартість роутера залежить від його моделі та обговорюється при замовленні підключення.

Для підключення до мережі інтернет необхідно залишити заявку у нас в офісі чи по телефону. Срок підключення залежить від складності робіт, погодних умов та обговорюється окремо. Оплата за підключення та аванс абонентної плати – при підключенні.

Інтернет у квартирі

 

Пропонуємо мешканцям багатоквартирних будинків м. Нікополь підключення до мережі Інтернет через кабельну мережу. Таке підключення забезпечує безперебійний високошвидкісний доступ до ресурсів Інтернету.

Тариф «Оптимальний»: Швидкість до 100 Мб/с, щомісячна вартість: 200 грн.

Для підключення використовується кабель UTP. Таке підключення забезпечує швидкість доступу до Інтернету до 100 Мбіт/с.

Для підключення потрібна наявність у комп’ютері мережної плати Ethernet, яка, як правило, встановлена ​​у всіх сучасних комп’ютерах.

У вартість стандартного підключення входять:

 • UTP кабель від обладнання провайдера до комп’ютера абонента.
 • Роботи з прокладання кабелю.
 • Налаштування програмного забезпечення комп’ютера клієнта для роботи в Інтернеті.

Вартість підключення – 1 грн. за умови оплати абонентської плати за вибраним тарифом на 2 місяці наперед.

Можливе встановлення роутера, що дозволяє використовувати кілька комп’ютерів, ноутбуків, планшетів, телевізорів тощо. Вартість роутера залежить від його моделі та обумовлюється при замовленні підключення.

Для підключення або встановлення роутера необхідно залишити заявку в офісі або по телефону. Термін підключення – 1-3 робочі дні. Оплата підключення та авансу абонентної плати – при підключенні.